Ünnepélyek, megemlékezések, rendezvények
2017/2018. tanév

Szülői értekezletek:
A szülői értekezletek kezdési időpontját az órarend határozza meg. A pontos időről alkalmanként az osztályfőnökök értesítik a szülőket a tájékoztató füzetben. Az osztályszülői értekezletek után a szaktanárok fogadóórát tartanak. A 8. osztályos tanulók szüleivel a továbbtanulás megbeszélése, a jelentkezési lapok aláírása miatt több alkalommal is találkoznak az osztályfőnökök.

Dátum

Isk. szintű szülői

Osztályszülői

Megjegyzés

augusztus 31.

X

tanévnyitó

október 6.

1. és 8. évfolyam

október 27.

minden évfolyam

február 2.

minden évfolyam

március 23.

minden évfolyam

június 15.

X

minden évfolyam

tanévzáró

Ünnepély, rendezvény

neve

Időpont

Szervező

Megjegyzés

Tanévnyitó

08.31.

Szászné Kiss Magdolna

Bujk Zsuzsanna

intézményi szintű

Iskolai kirándulás

09.20.

osztályfőnökök

iskola-kollégium

Megemlékezés az aradi vértanúkról

10.06.

Osztályfőnökök, Farkassné Sz. Judit

osztályszintű

EGYMI iskolai nyílt nap 1.

10.05.

Kónya Katalin

EGYMI

DÖK kampány

DÖK elnökválasztás

10.02-17.

10.17.

Szeltner Tímea

iskola-kollégium

Fehér Bot Napja

más intézmények

EGYMI

EGYMI óvodás nyílt nap1.

10.27.

Kónya Katalin

EGYMI

Az 1956-os forradalom ünnepe

10.19.

Szabóné H. Andrea
Lini Krisztina

intézményi szintű

Magyar Nyelv Napja

11.14.

Gáspár Erika, Molnár Csilla, felsős Vargáné Kádár Krisztina

iskolai szintű

Továbbtanulási hétvége

11.24.

Cseh Eleonóra

Kónya Katalin

iskola-kollégium-EGYMI

Halottak Napja

Tabló látogatása

10.25.

Nevelőtanárok

iskola-kollégium

EGYMI iskolai nyílt nap 2

11.30.

Kónya Katalin

EGYMI

Mikulás

12.06.

Szászné Kiss Magdolna

Krénusz Kata

intézményi szintű

EGYMI óvodás nyílt nap 2.

12.08.

Kónya Katalin

Révész Aletta

EGYMI

Karácsonyi vásár

12.13.

Pozsgainé Zöld Anette

Bujdosó Andrea

iskolai szintű

A leghűségesebb város

12.14.

Osztályfőnökök

osztályszintű

Karácsonyi ünnepély, gyertyafényes vacsora

12.20.

Vargáné Kádár Krisztina

Kovácsné Tihanyi Márta

Jankó-Brezovay Magdolna

intézményi szintű

Magyar Kultúra Napja

01.23.

Homor Ágnes

Kapcsándi Eszter

Bujk Zsuzsa

Bieber Mária

iskolai szintű

EGYMI óvodás nyílt nap 3.

01.26.

Kónya Katalin

EGYMI

Farsang

02.08.

Szeltner Tímea

Alagyi Judit

intézményi szintű

EGYMI iskolai és középiskolai nyílt nap

02.15.

Kónya Katalin

Bata Tímea

EGYMI

A Diktatúrák Áldozatainak Napja

02.23.

Osztályfőnökök

osztályszintű

Amerikai iskolások látogatása intézményünkbe

szervezés alatt

Kelemen Csilla

iskola

Az 1848-as forradalom ünnepe

03.13.

Kósa Ildikó

Hódi Mariann

intézményi szintű

EGYMI iskolai és középiskolai nyílt nap

04.12.

Kónya Katalin

EGYMI

EGYMI óvodai nyílt nap 4.

04.27.

Kónya Katalin

Révész Aletta

EGYMI

Amerikai iskola meglátogatása

szervezés alatt

Kelemen Csilla

külső helyszín

Terítési bemutató

03.21.

Margl Eszter

intézményi szintű

A Holokauszt Áldozatainak Napja

04.13.

7-8.o. osztályfőnökök

osztályszintű

Környezetvédelmi Nap

04.25.

Bujk Zsuzsa, Fülöp Csilla Kovácsné Tihanyi Márta

iskolai szintű

Nyílt nap, Anyák Napja

05.11.

Temesy Ágnes, osztályfőnökök

osztályszintű

Családi Hétvége – 4. oszt.

05.11.

Cseh Eleonóra

Kónya Katalin

intézményi szintű

Diáknap

05.24.

Dr. Horváthné Mészáros Márta, Jung Sára, Testnevelők

iskolai szintű

Pedagógusnap

05.31.

Szülői Közösség

Temesy Ágnes

intézményi szintű

Óvodás Családi Hétvége – Cinege Találkozó

05.25-26.

Kónya Katalin

intézményi szintű

Sportolói jutalomkirándulás

06.05.

testnevelők

iskola

Hangszeres vizsga

06.07.

Zenetanárok

iskolai szintű

Nemzeti Összetartozás Napja

06.06.

Osztályfőnökök

osztályszintű

Búcsú a tanároktól

06.12.

8. osztályos osztályfőnökök

iskola-kollégium

Ballagás, tanévzáró, bizonyítványosztás

06.15.

Nevelőtestület

intézményi szintű

Vackor tábor - 1. oszt. előkészítő tábora

06.20-22.

Temesy Ágnes

iskola-kollégium

EGYMI nyílt nap

06.21.

Kónya Katalin

EGYMI

EGYMI tábor

06.19-22.

Kónya Katalin

EGYMI

Rajztábor

06.19-22.

06.25-28.

Józsáné Éltető Katalin, Horváth Réka

iskolai szintű

MAGYE

Garai Szilvia

érdeklődés szerint

2018/2019. tanévnyitó

Molnár Csilla

intézményi szintű

Megnevezés

Dátum

Felelős

Európai Diáksport nap

09.29.

Kovácsné F. B.

Atlétika alsós

10.02.

Henye R.

Atlétika felsős

10.03.

Henye R.

Spar Futás

10.14.

Nyilasiné B.A., Untener Ádám

Mozgásjavító Kupa

10.14.

Kovácsné F.B.

Csörgőlabda magyar bajnokság

11.11-12.

Bodányi L.

Nemecsek Kupa

11.20.

Bodányi L.

Mikulás Kupa

12.05.

Nyilasiné B. A.

Mozgásjavító Kupa

12.16.

Kovácsné F.B.

Csörgőlabda bajnokság

01.13-14.

Bodányi L.

Csörgőlabda bajnokság

02.17-18.

Bodányi L.

Mozgásjavító Kupa

03.10.

Kovácsné F.B.

Úszóverseny alsós

02.26.

Kovácsné F. B.

Úszóverseny felsős

02.27.

Kovácsné F. B.

Fogyatékkal Élők Országos Diákolimpiai Úszóversenye

02.24.

Kovácsné F. B

Csörgőlabda bajnokság

03.24-25.

Bodányi L.

Látássérültek úszóolimpiája

04.07.

Kovácsné F.B.

Rajzverseny szavazás

05.02.

Józsáné Éltető K.

Matematika verseny

05.03.

Kósa I.

Csörgőlabda bajnokság

05.12-13.

Bodányi L.

Mozgásjavító Kupa

04.14.

Kovácsné F.B.

Iskolai csörgőlabda verseny

04.16.

Bodányi L.

Barátságos úszóverseny

05.29.

Kovácsné F.B.

Csörgőlabda bajnokság

06.10-11

Bodányi L.

Atlétikai diákolimpia

05.19.

Henye Rita

Csoportos iskola-előkészítő foglalkozások, szakmai rendezvények ütemterv szerint:

Időpont:

Tevékenység, program:

Felelős:

2017.

09. 22.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 1.

Szülők iskolája 1.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika

Fenyvesi Tamara

09. 29.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 2.

Szülők iskolája 2.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

10.06.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 3.

Szülők iskolája 3.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

10.05.

Csütörtök

Nyílt nap EGYMI – Iskolai 1.

Bata Tímea

10.13.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 4.

Szülők iskolája 4.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

10.13.

Péntek

Eszközbemutató és szimulációs gyakorlat szervezése a „Látás napja” c. rendezvényen

Juhászné Schönhardt Ildikó

10. 20.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 5.

Szülők iskolája 5.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

10.27.

péntek

Csoportos iskola-előkészítő 6.

Szülők iskolája 6.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

Nyílt nap EGYMI – Óvodai 1.

Révész Aletta

11. 10.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 7

Szülők iskolája 7.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

11.17.

péntek

Csoportos iskola-előkészítő 8.

Szülők iskolája 8.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

11. 24.

péntek

Pályaválasztási családi hétvége

Kollégium – Iskola -EGYMI közös szervezésében

Kónya Katalin

11. 24.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 9.

Szülők iskolája 9.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

11.30.

Csütörtök

Nyílt nap EGYMI – Iskolai 2.

Bata Tímea

12. 01.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 10.

Szülők iskolája 10.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

2018.

12.08.

péntek

Csoportos iskola-előkészítő 11.

Szülők iskolája 11.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

Nyílt nap EGYMI – Óvodai 2.

Révész Aletta

12.15.

Csoportos iskola-előkészítő 12.

Szülők iskolája 12.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

01. 05.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 13.

Szülők iskolája 13.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

01.12.

péntek

Csoportos iskola-előkészítő 14.

Szülők iskolája 14.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

01. 19.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 15.

Szülők iskolája 15.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

01. 26.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 16.

Szülők iskolája 16.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

Nyílt nap EGYMI – Óvodai 3.

Révész Aletta

02.02.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 17.

Szülők iskolája 17.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

02. 09. Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 18.

Szülők iskolája 18.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

02. 15.

Csütörtök

Nyílt nap EGYMI – Iskolai, középiskolai 3.

Bata Tímea

02. 16.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 19.

Szülők iskolája 19.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

02. 23.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 20.

Szülők iskolája 20.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

03.01.

csütörtök

Partnertalálkozó (a regionális partnerintézmények utazótanáraival, vezetőivel)

Kónya Katalin

03. 02.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 21.

Szülők iskolája 21.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

03. 09.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 22.

Szülők iskolája 22.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

03.23.

péntek

Csoportos iskola-előkészítő 23.

Szülők iskolája 23.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

04.06.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 24.

Szülők iskolája 24.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

04.12.

csütörtök

Nyílt nap EGYMI – Iskolai, középiskolai 4.

Bata Tímea

04. 13.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 25.

Szülők iskolája 25.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

04. 20.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 26.

Szülők iskolája 26.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

04. 27.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 27.

Szülők iskolája 27.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

Nyílt nap EGYMI - Óvodai 4.

Révész Aletta

05. 04.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 28.

Szülők iskolája 28.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

05. 11.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 29.

Szülők iskolája 29.

05.11.

Péntek

4. osztályos családi nap

Kollégium – Iskola -EGYMI közös szervezésében

Kónya Katalin

05.18.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 30.

Szülők iskolája 30.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

05. 25.

Péntek

Csoportos iskola-előkészítő 31.

Szülők iskolája 31.

Garai Szilvia

Szekeres Veronika Fenyvesi Tamara

05.25-26.

Péntek-szombat

Cinege találkozó (Óvodás családi hétvége)

Kónya Katalin

06.19.

Kedd

EGYMI életviteli tábor

Gáspárné Mészáros Éva

Szekeres Veronika

06.20.

Szerda

EGYMI életviteli tábor

06. 21.

Csütörtök

Nyílt nap EGYMI – Iskolai 5.:

a leendő első osztályosok tanítóinak továbbképzése 1. rész

Bata Tímea

EGYMI életviteli tábor

Gáspárné Mészáros Éva

Szekeres Veronika

06. 22.

Péntek

EGYMI életviteli tábor

08. 23.

Csütörtök

Nyílt nap EGYMI – Iskolai 6.:

a leendő első osztályosok tanítóinak továbbképzése 2. rész

Bata Tímea

  • Boldog Iskola
  • Támogassa intézményünket 1%